Byty v projektu Vivus Kolbenova I jsou ihned k nastěhování. Pokud hradíte své nové bydlení ze svých zdrojů, je podepisována přímo kupní smlouva. V případě financování nákupu bytu na Vivus Kolbenova I hypotéčním úvěrem se nejprve podepisuje Smlouva o budoucí kupní smlouvě, se kterou je spjatá splátka ve výši minimálně 10 % z kupní ceny, zbývající část je hrazena po podpisu zástavní smlouvy z hypotéčního úvěru případně kombinací vlastních zdrojů a hypotéčního úvěru. Podrobnější informace o postupu Vám rádi poskytneme např. při osobní prohlídce vybraného bytu. 

Ostatní údaje:

Prodej bytové jednotky podléhá snížené sazbě DPH, tj. 12 %, prodej nebytové jednotky (podíl na nebytové jednotce - garážová stání) podléhá základní sazbě DPH, tj. 21 %. V případě, že součástí jedné kupní smlouvy je prodej bytové jednotky a prodej podílu na nebytové jednotce garážová stání, řídí se sazba DPH věcí hlavní, tj. takový předmět převodu bude podléhat první snížené sazbě DPH, tj. 12 %.

Daňové doklady k jednotlivým platbám jsou vystavovány v zákonné lhůtě, tj. nejpozději 15 dnů po připsání kupní ceny na projektový účet budoucího prodávajícího.