Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

Projekt Vivus Pankrác nabídl moderní bydlení v blízkosti stanic metra C Pankrác a Budějovická s kompletní občanskou vybaveností. Celkem 174 bytů, ateliérů a komerčních prostor v úrovni parteru. Byty byly postaveny od velikosti 26 m2 po rozsáhlejší rodinné byty. Nedílnou součástí byla garážová stání umístěná v podzemní části domu. Jednotlivé byty nabídly variaci venkovních prostor od předzahrádek přes balkony po terasy v posledních podlaží s výhledem do okolí. Dětské hřiště vybudované ve vnitrobloku mezi domy poskytlo zázemí pro rodinné trávení volného času.

Lokalita

Unikátní spojení klidné vedlejší Hanusovy ulice, kam byl projekt Vivus Pankrác v rámci Prahy 4 situován, s vynikající dopravní dostupností vybízí k aktivnímu pojetí života. Stanice metra C Pankrác a Budějovická jsou vzdáleny pár minut chůze. Současně v nejbližším okolí najdete kompletní občanskou vybavenost. V blízkosti se dále nachází známé obchodní centrum Arkády Pankrác, které nabízí bezpočet aktivit „pod střechou“ (food court, salony krásy, Svět medúz aj.), a tak je možné najít variantu k naplnění volného času doslova za každého počasí.

Harmonogram

Projekt Vivus Pankrác získal stavební povolení v září roku 2009 a samotná výstavba začala na počátku roku následujícího. Na jaře dalšího roku, tj. 2011, byla dokončena hrubá stavba objektu. Již koncem roku, konkrétně v listopadu 2011, byl projekt zkolaudován, a tak se na počátku roku 2012 začali do jednotlivých bytů stěhovat noví vlastníci.


Probíhají výkopové práce.


Stavba začíná vyrůstat nad zem.


Pokročilá fáze hrubé stavby.


Realizace fasády.

Standardy

Byty byly vystavěny ve vyšším standardu zahrnujícím například dřevěná eurookna, podlahy v obytných prostorech laminátové či s dřevěnou dýhou nebo koupelny obložené keramickými obklady od italského výrobce Marazzi. Zábradlí exteriérových prostor bylo realizováno z mléčného skla, které zajišťuje dostatečné soukromí také v této části bydlení.