Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

Vivus Argentinská je dosud největším jednoetapovým bytovým projektem v historii společnosti. Skládá se z 284 bytů a 8 komercí. V prestižní soutěži Realitní projekt roku 2017 získal projekt cenu odborné poroty v regionu Praha 7.

S ohledem na umístění domu u jedné z dopravních tepen Prahy jsou obytné místnosti jednotlivých bytů orientovány primárně do klidného vnitrobloku. Tímto směrem jsou také orientovány venkovní prostory bytů, včetně předzahrádek v úrovni parteru. V podzemí jsou pak situovány garážová stání doplněné o sklepy.

Lokalita

Bytový projekt Vivus Argentinská se nachází v Praze 7 – Holešovicích, přímo u jedné z hlavních ulic této městské části, po které byl také pojmenován. Nabízí tedy kromě jiného vynikající dopravní dostupnost, a to jak do centra města (nedaleko je zastávka metra, tramvaje či autobusu), tak směrem ven z Prahy (buď osobním vozidlem přes nájezdy na dálniční síť nebo vlakem z nedalekého Nádraží Holešovice). Zároveň jsou jen pár kroků vzdáleny ulice nabízející nepřeberné množství obchodů či možností kulturního vyžití.

Harmonogram

Zemní práce projektu Vivus Argentinská byly započaty na jaře roku 2018. O rok později, na jaře 2019, byla dle plánu dokončena hrubá stavba objektů. V létě roku 2020 byl projekt dokončen a zkolaudován, takže se na podzim téhož roku mohli začít stěhovat noví majitelé bytů a komerčních prostor.


Betonáž podzemního podlaží.


Stavba vyrůstá nad zem.


Pokročilá fáze hrubé stavby.


Dokončená hrubá stavba.

Standardy

Moderně pojatý projekt Vivus Argentinská nabízí vysoký standard bydlení s dřevěnými okny doplněnými o exteriérové žaluzie, dřevěné podlahy v obytných místnostech nebo kvalitní italské keramické obklady a dlažbu koupelen. Celý dům je nízko energeticky náročný, dle průkazu energetické náročnosti je klasifikován jako velmi úsporný, tj. „B“.