Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

Součástí projektu Vivus Kamýk je 119 bytů a 9 nebytových prostor. Jedním z komerčních prostor se stal také supermarket v přízemí menšího z objektů. Zájemci mohli vybírat z tradičně široké nabídky, od malých garsonek až po čtyřpokojové byty. Samozřejmostí byla garážová stání, díky supermarketu jsme však vybudovali také potřebné množství parkovacích stání venkovních.

Lokalita

Projekt Vivus Kamýk se nachází na křižovatkách ulic Mariánská a U Kamýku na Praze 4, v blízkosti lesa Kamýk a parku u Zátišského potoka, nedaleko škol a školek a se supermarketem umístěným přímo v jednom z objektů, ale samozřejmě také s dalšími obchody a službami v nedalekém okolí. Díky vynikajícímu autobusovému spojení se obyvatelé projektu Vivus Kamýk dostanou za 10 minut na stanici metra C Kačerov. Nejen v horkých dnech je možné vyrazit ke Koupališti Lhotka, vzdálenému jen pár minut chůze.

Harmonogram

Dodavatel stavby byl vybrán v březnu 2011 a o měsíc později začala samotná výstavba. Již během léta téhož roku byla dokončena hrubá stavba menšího objektu „B“. Na počátku jara 2012 byla dokončena hrubá stavba většího objektu „A“. V listopadu 2012 byl v předstihu oproti plánu zkolaudován objekt „B“, v lednu 2013 byl vydán kolaudační souhlas také na objekt „A“. Na jaře 2013 se tedy mohli začít stěhovat noví obyvatelé domů a zároveň mohl být spuštěn provoz komerčních částí. Provoz supermarketu byl spuštěn již v listopadu 2012.


Probíhají zemní práce.


Ranná fáze hrubé stavby.


Pokročilá fáze hrubé stavby objektu B.


Pokročilá fáze hrubé stavby objektu A.

Standardy

Ne všechny byty v projektu Vivus Kamýk měly tradiční venkovní prostor, například v podobě balkonu, zato však disponovaly netradičními prosklenými lodžiemi. Výjimku představovaly byty v ustupujících podlažích, jejichž součástí byly terasy. Za zmínku stojí také zelené střechy, které v době výstavby zdaleka nebyly běžnou součástí novostaveb.