Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

Projekt Vivus Osadní nabízí celkem 123 bytů, 3 ateliéry a 7 komercí. Snoubí se v něm moderní architektura novostaveb s rekonstruovaným kubistickým objektem. Kvalita projektu byla oceněna v anketě Realitní projekt roku, kde získal Cenu veřejnosti v regionu Praha 7. Ucelený návrh projektu dal vzniknout tichému zelenému dvoru ve vnitroblokové části. Byty nabízejí různorodé venkovní prostory, klidné předzahrádky situované do vnitrobloku (jako příslušenství bytů v přízemí) nebo příjemné terasy v nejvyšších podlažích. Samozřejmostí jsou podzemní garáže, které poskytují nejen prostor k parkování vozidel, ale také sklepy pro byty.

Lokalita

Rezidenční projekt Vivus Osadní byl vystavěn v srdci městské části Praha 7 – Holešovice, na nároží ulic Osadní a Dělnická. Nachází se v poklidných ulicích, přitom však v místě, kde najdete pár kroků od domova vše potřebné pro každodenní život – kavárny, restaurace, obchody a služby. Do centra Prahy je to autem, tramvají nebo na kole jen pár minut. V roce 2023 navíc byly Holešovice propojeny s Karlínem Štvanickou lávkou, která vešla do povědomí pod názvem HolKa.

Harmonogram

Stavba projektu byla zahájena na podzim 2016 demoličními pracemi, na něž na začátku roku 2017 navázaly práce zemní. Po vybudování základové desky mohla být od jara 2017 budována jednotlivá podlaží. Na přelomu let 2017 a 2018 byla v souladu s plánem dokončena hrubá stavba objektů. Na konci roku 2018 začalo kolaudační řízení. To bylo úspěšně dokončeno na začátku roku 2019, a tak na jaře 2019 začalo předávání bytů, ateliérů a komercí klientům.


Zemní práce v plném proudu.


Téměř hotová hrubá stavba objektu C.


Hrubá stavba objektu D.


Práce na fasádě objektu A.

Standardy

Projekt Vivus Osadní byl vystavěn ve vysokém standardu. Kvalitní dřevěná eurookna v jednom z domů, v dalším systémová hliníková okna nebo důkladné zateplení zajišťují nízkou energetickou náročnost budov, které tak získaly energetický štítek „B“. Příjemný interiér doplňují dřevěné podlahy nebo koupelnové obklady a dlažby s dekorem stěrky.