Základní urbanistickou koncepcí projektu Vivus Golf Resort je uspořádání objektů, které umožňuje kompaktní zástavbu pozemku. Areál se skládá z devíti rezidenčních domů označených písmeny A, B, C, D, E, F, G, H a P, které mají dvě až šest nadzemních podlaží s byty o dispozici 1+kk až 4+kk, přičemž poslední patro je vždy ustupující. 

Domy jsou spojeny společným suterénem, který slouží pro parkování, technické zázemí, sklípky, kočárkárny a další provozní prostory. Pozemní komunikace v rámci areálu jsou určeny primárně pro pěší, a tak nebudete ve svém novém bytě rušeni automobilovou dopravou. Budovy umístěné při ulici V Náklích doplňuje nově vzniklé náměstíčko, které je z východu definováno sekcí A, z jihu sekcí B a ze západu dvoupodlažním pavilonem, označeným jako sekce P. V sekcích A, B a P jsou v 1.NP (v částech sousedících s novým náměstím) umístěny komerční jednotky a byty jsou situovány až do vyšších podlaží. 

V areálu Vivus Golf Resort – Hodkovičky naleznete byty v provedení vyššího středního standardu. V posledních podlažích jednotlivých domů jsou umístěny jednotky luxusnějšího charakteru, které nabízí nadstandardní světlou výšku místností, klimatizaci nebo terasy. Nejen z nich se Vám naskytnou úchvatné výhledy na Prahu. Bytová skladba předpokládá převahu jednotek o dispozici 2+kk a 3+kk, doplněných o byty 1+kk a 4+kk.

•    Počet bytů: 196
•    Počet komercí: 6
•    Počet parkovacích stání: 184