Nový rezidenční areál Vivus Golf Resort se nachází v srdci jedné z nejzelenějších lokalit Prahy. Byty Vivus Golf Resort – Hodkovičky se rozkládají v bezprostřední blízkosti hlavní cyklostezky podél Vltavy, golfového hřiště, tenisového klubu a dalších sportovišť. Bytové jednotky ve vyšších patrech nabízí panoramatické výhledy nejen na přírodní památky hlavního města, a tak se můžete denně kochat pohledem na Vltavu, Chuchelský háj nebo Barrandovské skály.  

Lokaci areálu Vivus Golf Resort - Hodkovičky na Praze 4 ocení nejenom sportovně založení jedinci pro nepřeberné množství aktivního vyžití v okolí. V těsném sousedství projektu se nachází golfové hřiště Golf & Country Club Hodkovičky. Unikátní povltavskou cyklostezkou A2 vedenou hned u projektu snad ani není zapotřebí představovat. Využít ji můžete pro vyjížďku na bicyklu či inlinech, ale také k procházkám s rodinou a přáteli. 

Blízký areál Hamr návštěvníkům nabízí několik tenisových kurtů, fotbalové hřiště s umělým povrchem, beachvolejbalové hřiště či antukový kurt na volejbal a nohejbal. V nové multifunkční sportovní hale jsou jak badmintonové kurty, tak i skvělé sportovní zázemí pro florbal a futsal. 

Nedaleko od rezidence se nachází také freestyle park a skatepark. K sportovním aktivitám můžete využívat také CTC sportovní areál s tenisovými kurty, fitness a drobným občerstvením. Jezdectví nabízí TJ Orion Praha a pro vodní sporty je využíván areál AC Sparta Oddíl Kanoistiky.

Rodiče s dětmi ocení blízkou autobusovou zastávku, ze které je za tři minuty doveze autobus takřka ke dveřím ZŠ Jitřní.

Byty Vivus Golf Resort - Hodkovičky nabízí vynikající dopravní spojení z Prahy 4 do centra města, ale také rychlý nájezd na Jižní spojku, popř. Pražský okruh a navazující dálniční síť.

•    1 minuta chůze na zastávku MHD, 
•    10 minut chůze na vlakové Nádraží Braník,
•    2 minuty autem na Jižní spojku,
•    10 minut autem na Pražský okruh.