Byty v projektu Vivus Golf Resort jsou ihned k nastěhování. Pokud hradíte své nové bydlení ze svých zdrojů, je podepisována přímo kupní smlouva. V případě financování nákupu bytu na Vivus Golf Resort hypotéčním úvěrem se nejprve podepisuje Smlouva o budoucí kupní smlouvě, se kterou je spjatá splátka ve výši minimálně 10 % z kupní ceny, zbývající část je hrazena po podpisu zástavní smlouvy z hypotéčního úvěru případně kombinací vlastních zdrojů a hypotéčního úvěru. Podrobnější informace o postupu Vám rádi poskytneme např. při osobní prohlídce vybraného bytu. 

Ostatní údaje:

Prodej bytové jednotky podléhá první snížené sazbě DPH, tj. 12 %. Prodej nebytové jednotky, prodej podílu na nebytové jednotce garážová stání či podílu na pozemku s právem užívání konkrétního parkovacího stání podléhá základní sazbě DPH, tj. 21 %. V případě, že součástí jedné kupní smlouvy je prodej bytové jednotky a prodej podílu na nebytové jednotce garážová stání či podílu na pozemku s právem užívání konkrétního parkovacího stání, řídí se sazba DPH věcí hlavní, tj. takový předmět převodu bude podléhat první snížené sazbě DPH, tj. 12 %.

Daňové doklady k jednotlivým platbám jsou vystavovány v zákonné lhůtě, tj. nejpozději 15 dnů po připsání jednotlivých splátek kupní ceny na příslušný účet prodávajícího.