Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

Projekt Vivus Uhříněves II navazoval na výstavbu v části čtvrti, která je situována nejblíže k vlakové trati. Také v této etapě se jednalo o objekty s převahou bytů, pouze v domě „A“ se v části přiléhající k ulici Ke kříži nacházejí ordinace ve vlastnictví obce. Další části tohoto objektu a zbývající domy z této etapy, tj. B1-B2, C1-C2, už byly čistě bytového charakteru. Celkem bylo v této etapě vystavěno 248 bytů a 4 ordinace.

Lokalita

Uhříněves je součástí městského obvodu Praha 10. Její poloha na jihovýchodním okraji Prahy nabízí vynikající dopravní dostupnost jak do centra hlavního města (vlakem 20 minut na Hlavní nádraží), tak kamkoli nejen po Česku díky nedalekému nájezdu na dálnici D1.

Když budete chtít, z Uhříněvsi nikam jezdit nemusíte. Najdete tu vše, od supermarketu realizovaného ve čtvrté etapě projektu Vivus Uhříněves přes nedalekou mateřskou a základní školu po nejrůznější služby, restaurace a obchody v okolí hlavního náměstí.

K trávení volného času vybízí Obora Uhříněves, sportoviště určená pro fotbal, tenis či fitness, nedaleký Aquapalace Praha nebo rozsáhlá síť cyklostezek, skrze kterou se můžete dostat až do centra Prahy. Jestliže večer rádi vyrážíte za kulturou, stojí za návštěvu místní divadlo či kino.

 

Harmonogram

Výstavba byla započata na podzim 2015. Na přelomu let 2016 a 2017 byla dokončena hrubá stavba. Domy měly být připraveny ke kolaudaci do konce roku 2017, což se také stalo – kolaudace proběhla v prosinci 2017. Po zapsání jednotek do katastru nemovitostí mohlo začít v únoru 2018 předávání bytů a ordinací novým majitelům a obci.


Pokročilá fáze hrubé stavby.


Ranná fáze výstavby objektu A.


Dokončená hrubá stavba.


Realizují se terénní práce a schodiště.

 

Standardy

V druhé etapě se začalo s výstavbou cyklostezky. Současně bylo v této části čtvrti vybudováno veřejné dětské hřiště. Díky nebytovým prostorům v přízemí domu A mohly vzniknout nové lékařské ordinace různého zaměření.