Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

První etapu výstavby nové čtvrti Vivus Uhříněves tvořilo 179 bytů a 13 komercí. Domy vyrostly na pozemcích mezi ulicemi Ke kříži, Františka Diviše a Jindřicha Bubeníčka, nedaleko Nového náměstí a stanice vlaku. Parkování osobních vozidel bylo zajištěno kombinací venkovních parkovacích stání a podzemních garážových stání.

 

 

Lokalita

Uhříněves je součástí městského obvodu Praha 10. Její poloha na jihovýchodním okraji Prahy nabízí vynikající dopravní dostupnost jak do centra hlavního města (vlakem 20 minut na Hlavní nádraží), tak kamkoli nejen po Česku díky nedalekému nájezdu na dálnici D1.

Když budete chtít, z Uhříněvsi nikam jezdit nemusíte. Najdete tu vše, od supermarketu realizovaného ve čtvrté etapě projektu Vivus Uhříněves přes nedalekou mateřskou a základní školu po nejrůznější služby, restaurace a obchody v okolí hlavního náměstí.

K trávení volného času vybízí Obora Uhříněves, sportoviště určená pro fotbal, tenis či fitness, nedaleký Aquapalace Praha nebo rozsáhlá síť cyklostezek, skrze kterou se můžete dostat až do centra Prahy. Jestliže večer rádi vyrážíte za kulturou, stojí za návštěvu místní divadlo či kino.

 

Harmonogram

V dubnu 2015 začala výstavba první etapy Vivus Uhříněves. Již za tři čtvrtě roku, na přelomu let 2015 a 2016, byly dokončeny hrubé stavby objektů. V souladu s plánem pak byly domy do konce roku 2016 připraveny ke kolaudaci. Díky tomu mohlo být v první polovině roku 2017 zahájeno předávání bytů novým obyvatelům.


Stavba začala vyrůstat nad zem.


Pokročilá fáze hrubé stavby.


Pokročilá fáze hrubé stavby dalšího objektu.


Dokončená fasáda, probíhají terénní úpravy.

Standardy

Některé byty v objektu „L“ byly vybaveny rekuperačními jednotkami, které zajišťují výměnu vzduchu, aniž by bylo zapotřebí větrat.

Standard okolí domů byl zlepšen o rozsáhlé veřejné parkoviště, které bylo po dokončení předáno obci.