Phone  800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.
Facebook YouTube
English
 

O projektu

Třetí etapa projektu Vivus Uhříněves rozšířila stávající rozpracovanou čtvrť směrem na jih a vzniklo v ní 204 bytů a komercí. Domy D, E, F a G byly převážně bytové, pouze objekt E, nacházející se v ulici Ke kříži, nabídl také komerční prostory v úrovni chodníku. Jako v etapách předcházejících bylo i zde možné nalézt byty od malých 1+kk po rodinné byty 4+kk. Stejně tak byla v této etapě vybudována nejen podzemní garážová stání, ale i venkovní parkovací stání. Třetí etapa navázala na projekt Vivus Uhříněves II prodloužením cyklostezky.

Lokalita

Uhříněves je součástí městského obvodu Praha 10. Její poloha na jihovýchodním okraji Prahy nabízí vynikající dopravní dostupnost jak do centra hlavního města (vlakem 20 minut na Hlavní nádraží), tak kamkoli nejen po Česku díky nedalekému nájezdu na dálnici D1.

Když budete chtít, z Uhříněvsi nikam jezdit nemusíte. Najdete tu vše, od supermarketu realizovaného ve čtvrté etapě projektu Vivus Uhříněves přes nedalekou mateřskou a základní školu po nejrůznější služby, restaurace a obchody v okolí hlavního náměstí.

K trávení volného času vybízí Obora Uhříněves, sportoviště určená pro fotbal, tenis či fitness, nedaleký Aquapalace Praha nebo rozsáhlá síť cyklostezek, skrze kterou se můžete dostat až do centra Prahy. Jestliže večer rádi vyrážíte za kulturou, stojí za návštěvu místní divadlo či kino.

 

Harmonogram

K zahájení realizace třetí etapy došlo v únoru 2018. Již na přelomu let 2018 a 2019 byla hotová hrubá stavba domů D, E, F a G. Do konce roku 2019 měly být všechny domy připraveny ke kolaudaci, povedlo se nám ovšem proces výstavby významně zrychlit, a tak již v červenci 2019 byly domy zkolaudovány a na konci srpna 2019 byl podán návrh na vklad práva dle prohlášení o rozdělení práva k nemovité věci na vlastnické právo k jednotkám do katastru nemovitostí.


Ranná fáze hrubé stavby.


Pokročilá hrubá stavba.


Dokončená hrubá stavba.


Realizace fasády.

 

Standardy

Třetí etapa zlepšila uživatelský komfort nejen pro majitele bytů v domech D, E, F a G (tj. těch, které náležely do třetí etapy), ale také pro další obyvatele Uhříněvsi díky prodloužení cyklostezky. V této fázi rozestavěnosti čtvrti Vivus Uhříněves postoupily práce k budoucímu náměstíčku, které bylo budováno společně se čtvrtou etapou.