Vivus Žižkov nabídne kromě více jak 162 bytových jednotek také osm komerčních jednotek a s nimi služby nejen pro obyvatele domu. Samozřejmostí jsou podzemní garážová stání, z nichž část bude možné osadit wall boxem pro dobíjení Vašeho vozu.

Ze svých oken se budete moci nejen rozhlédnout na původní a novou zástavbu Žižkova, ale také do zelení hojně osázeného vnitrobloku, kde bude dostatek odpočinkových zón.

Tři suterénní podlaží zajistí dostatek místa na parkování, sklípky či technické zázemí. Nadzemní část se na první pohled tváří jako jednolitý celek, avšak skýtá hned sedm vstupů se sedmi výtahy. Navíc díky různorodé vazbě "cihliček" na plášti fasády budou i jednotlivé části domu působit rozličně. 

Vivus Žižkov nabídne bydlení od minimalistických garsonek po rozsáhlé byty s terasami o dispozici 5+kk. Zejména z bytů v posledním podlaží se budete moci rozhlédnout nejen po Praze 3 s jejími dominantami v podobě Žižkovské věže či Národního památníku na Vítkově, ale dohlédnete také třeba na Petřínské sady s Petřínskou rozhlednou.

Z hlediska energetické náročnosti se dům řadí do kategorie "A", tj. mimořádně úsporná.