Phone 800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.   Facebook YouTube

Vyhledání bytu

zobrazit i prodané byty

 
      

 

O PROJEKTU

Stavíme pro Vás na místě, jakých je v Praze málo, moderní rezidenční projekt pěti terasovitých bytových domů Vivus Luka, při ulici Jeremiášova navazující na stávající bytovou zástavbu předchozích etap v katastrálním území Řeporyje, v žádané lokalitě Šafránka Městské části Praha 5.

Jedná se o rezidenci pěti samostatných domů, celkem 227 jednotek, kde budujeme byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Samozřejmostí jsou ke každé bytové jednotce sklepy, balkony, popřípadě terasy orientované na jih. Rovněž náleží krytá parkovací stání téměř pro všechny jednotky a pro byty v nejnižším podlaží předzahrádky.

Moderní terasovité domy na jižních svazích, dostupnost veřejné dopravy i občanská vybavenost zde vytvářejí jedinečné podmínky k pohodlnému a spokojenému životu pro všechny generace. Věříme, že pokud se rozhodnete pro některý z těchto bytů, najdete v něm svůj opravdový domov.

Vivus

Vivus Luka, s.r.o.
Tel.: zdarma: 800 186 186
Tel.: +420 261 122 104
www.vivus.cz

Nezávazná schůzka, prohlídka

Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete poradit? Sjednejte si s námi nezávaznou informační schůzku či prohlídku vzorového bytu - jsme tu pro Vás. Zanechte mám prosím své údaje, abychom Vás mohli kontaktovat.

* Jméno a příjmení  
* Telefon
Email

Odkud jste se
o nás dozvěděli

Doporučení
Google
Seznam.cz
Centrum.cz
Realitní stránky
Venkovní reklama
Ostatní
 
Zpráva pro nás

Položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.