Phone 800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.   Facebook YouTube

Aktuality

(30.05.2016)
VŠECHNY BYTY VYPRODÁNY


(25.11.2015)
Prodej parkovacích stání

Prodej vnitřních i venkovních stání do osobního vlastnictví, venkovní stání vybaveno padacími uzamykatelnými sloupky při ulici Mařatkova za obchodem Albert. Vlastnit byt v projektu není podmínkou a pro firemní zákazníky možný odpočet 21% DPH. více...


No flash

VIVUS Kamýk – byty dokončeny, k nastěhování.

Byty Vivus Kamýk

Ještě letos pro Vás naše společnost připravila dvouetapový projekt  polyfunkčních  bytových domů v Praze Kamýku. Praha 4 je v současné době nejžádanější bytovou lokalitou. Autorem je ing. Arch. Ivan Hnízdil. Architektonická kompozice  je vytvořena ze dvou samostatných objektů (A) + (B) mezi kterými se nachází veřejný prostor s parkovištěm. Umístění objektu (A) v nárožní poloze u křižovatky ulic Mariánská – U Kamýku vytváří lokální dominantu a  silný akcent, který pohledově uzavírá osu obou ulic. Nová výstavba je  proporčně vyvážená a kontextuální a dotváří tak celkový charakter lokality adekvátně novým možnostem výstavby na počátku 21.století. Součástí tohoto projektu je supermarket Spar, doplňující občanskou vybavenost okolní výstavby.  Výhodou této lokality je výborná dopravní dostupnost (10 min autobusem na metro Kačerov nebo 15 min na metro Pankrác) a občanská vybavenost (základní školy, mateřské školky, tenisové dvorce, Squash Arena, zdravotnická zařízení), další devizou je blízkost zelených ploch – chráněné území Kamýk, přírodní park Modřanská rokle.

Kamýk

Vyhledání bytu

zobrazit i prodané byty

 
      

 

Vivus

Vivus Kamýk s.r.o.
Tel. zdarma: 800 186 186
Mobil: +420 724 816 176
www.vivus.cz

Nezávazná schůzka, prohlídka

Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete poradit? Sjednejte si s námi nezávaznou informační schůzku či prohlídku vzorového bytu - jsme tu pro Vás. Zanechte mám prosím své údaje, abychom Vás mohli kontaktovat.

* Jméno a příjmení  
* Telefon
Email

Odkud jste se
o nás dozvěděli

Doporučení
Google
Seznam.cz
Centrum.cz
Realitní stránky
Venkovní reklama
Ostatní
 
Zpráva pro nás

Položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.