Phone 800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.   Facebook YouTube

Vyhledání bytu

zobrazit i prodané byty

 
      

 

No flash2

O PROJEKTU

Jednoduchá koncepce domu vychází z podmínek na zastavované parcele – bytový dům uzavírá stávající vnitroblok a poloha domu podél ulice Kurta Konráda umožnila orientovat většinu bytů východním a západním směrem. Tři schodišťová jádra zajišťující spolu s výtahy vertikální komunikaci a rozdělují dům na tři části se samostatnými vchody z ulice Kurta Konráda. V přízemí jsou obchody s prosklenými výlohami, které dodávají celkovému vzhledu objektu na lehkosti. V 3 až 1 podzemním podlaží jsou umístěny podzemní garáže s vjezdem z ulice Drahobejlova a výjezdem do ulice Ocelářská.

Dispozice bytů vychází ze zkušeností projektanta i developera a splňují náročné požadavky klientů. Maximálně využívají plochu bytů s důrazem na možnou zaříditelnost nábytkem. Téměř každý byt má svoji lodžii, balkon nebo terasu. Lodžie směrem do ulice a balkony směrem do vnitrobloku jsou natočeny k jihu a svojí velikostí nejsou jen formálním venkovním prostorem, ale v letních dnech umožní i příjemné posezení. Jejich půdorysné natočení a částečné zapuštění navíc kromě vytvoření velmi žádaného soukromí u více vyložených balkonů podpořené ještě zástěnami navíc plastickou hrou stínů esteticky oživují delší fasády domu. Každý byt má navíc svoji sklepní kóji a parkovací stání.

Asi nejatraktivnější částí domu jsou byty v posledních podlažích využívající pochozí střechu objektu ke slunným a velmi prostorným terasám. Vzhledem k výšce objektu je z těchto teras zcela výjimečný výhled, přičemž i v tomto případě je díky důvtipnému využití gradujících výšek a systému zástěn zajištěno dostatečné soukromí každého zde umístěného bytu.

Vivus

Vivus Aréna a.s.
Tel.: zdarma: 800 186 186
Tel.: +420 724 816 176
www.vivus.cz

Nezávazná schůzka, prohlídka

Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete poradit? Sjednejte si s námi nezávaznou informační schůzku či prohlídku vzorového bytu - jsme tu pro Vás. Zanechte mám prosím své údaje, abychom Vás mohli kontaktovat.

* Jméno a příjmení  
* Telefon
Email

Odkud jste se
o nás dozvěděli

Doporučení
Google
Seznam.cz
Centrum.cz
Realitní stránky
Venkovní reklama
Ostatní
 
Zpráva pro nás

Položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.