Phone 800 186 186 Po - Pá: 9 - 17 hod.   Facebook YouTube

Aktuality

(03.11.2015)
Video prezentace Aréna

Nahlédněte pomocí video prohlídky do nově vystavěného projektu Vivus Aréna a jeho okolí v našem video kanálu YouTube. více...


(17.02.2015)
DOPRODEJ GARÁŽOVÝCH STÁNÍ CENA 239 580,- Kč

Parkovací stání se nacházejí přímo v 3. podzemním podlaží, vlastnit byt v projektu není podmínkou. Vjezd do garáže je z ulice Drahobejlova a výjezd do ulice Ocelářská. Pro firemní zákazníky možný odpočet 21% DPH. více...


No flash2

VIVUS Aréna – byty dokončeny k nastěhování

Vedle monumentální stavby O2 Arény, přímo naproti nákupnímu centru Galerie Harfa se vypíná moderní desetipodlažní budova Vivus Arény. Tato kaskádovitě řešená budova s kruhovou dominantou skýtá kvalitní nadčasové bydlení v rychle se měnící tváři Libně.

Právě komerční centrum Galerie Harfa dodává této lokalitě punc atraktivity a zajišťuje pro budoucí obyvatele tolik potřebné komerční a sociální zázemí. Hlavní vchody do budovy jsou z ulice Kurta Konráda, která je oživena několika novými obchody.

Vzniklo zde 148 nových většinou středně-metrážních bytů splňujících nejmodernější kriteria a trendy současného bydlení, ve vyšších patrech pak nadstandardní byty s luxusními terasami. Přízemí budovy tvoří prostory komerčního charakteru.

Všechny byty mají prostorné balkony nebo lodžie a od 7. podlaží zazeleněné terasy. Samozřejmostí jsou podzemní garážová stání a úložné sklípky ke každému bytu. Pro rodiny s malými dětmi nechybí kočárkárny.

Pouhých 200 m odtud se nachází stanice metra Českomoravská a kousek dál vlakové nádraží Libeň. Je zde také mnoho prostoru pro další aktivity. Sportoviště, kulturní centra, blízkost několika škol i zdravotnických zařízení.

Pevně věříme, že pokud se pro tento projekt rozhodnete, najdete zde opravdový domov.

Aréna

Vyhledání bytu

zobrazit i prodané byty

 
      

 

 

 

 

 

Vivus

Vivus Aréna a.s.
Tel.: zdarma: 800 186 186
Tel.: +420 724 816 176
www.vivus.cz

Nezávazná schůzka, prohlídka

Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete poradit? Sjednejte si s námi nezávaznou informační schůzku či prohlídku vzorového bytu - jsme tu pro Vás. Zanechte mám prosím své údaje, abychom Vás mohli kontaktovat.

* Jméno a příjmení  
* Telefon
Email

Odkud jste se
o nás dozvěděli

Doporučení
Google
Seznam.cz
Centrum.cz
Realitní stránky
Venkovní reklama
Ostatní
 
Zpráva pro nás

Položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.